• 0 312 231 6 333
  • Pazartesi - Cuma: 08:30 - 18:00 (Cumartesi: 15:00)

Hizmetlerimiz

Aracınızla ilgili tüm sorunları çözebilecek alt yapıya sahibiz. Servis, onarım, yedek parça, tamir, hafif bakım, ağır bakım, lastik değişimi, fren kontrolü, rot balans, süspansiyon sistemi, motor yenileme, kapak revizyonu, çatlak kontrolü, boya, muayene öncesi bakımlar gibi hizmetleri sunmaktayız. Aşağıdaki başlıklardan hizmetlerimizi görüntüleyebilir, garantili özel servislerimizin detaylarını inceleyebilirsiniz.

Yedek Parça Tamir ve Bakım

ADL Otomotiv’de araçlarınızın bakım ve tamir işlemlerinde orijinal yedek parçalarının tamamı fabrika kalite standartları ile size sunulmaktadır. Yan sanayi olarak adlandırılan ürünlerden uzak duruyor, sizi aracınızın ilk günkü keyfi ile tekrar buluşturmak için çalışıyoruz.

Motor Bakım Hizmeti

Motor ile alakalı tüm işlemleri aracınızın aksamları ile uyumlu şekilde yürütüyoruz. Motor bakımı, motor yenileme, krank taşlama, kapak revizyonu ve çatlak kontrolü, conta kapak kontrol ve değişim aşamalarında size hem rehberlik ediyor hem de uygun fiyatlarımızla ekonominize katkı sağlıyoruz.

Kapsamlı Servis ve Onarım

Sizlere en iyi oto servis hizmetini vermek için alanında uzman kadromuz ile kendimizi geliştiriyoruz. Bilgisayar ve yazılım teknolojileri ile uzun süren işlemleri saniyelere indirerek zaman kazanmanızı sağlıyoruz. Ekonomik ve hızlı çözümler ile onarım hizmeti sunuyoruz.

Muayene Öncesi Bakım

Binek ya da ticari aracınız ile muayene kontrol noktalarında vakit kaybetmemeniz için hızlı bir şekilde kontrol gerçekleştiriyor, muayene istasyonlarından başarıyla çıkmanız için eksikliklerini tamamlıyoruz. Güncellenen standartlar ve muayene şartlarına göre işlem gerçekleştirmekteyiz.

Periyodik Bakım Hizmeti

Aracınızın yıllık ya da kilometre bazlı hafif ve ağır bakımlarını kısa süre içerisinde kaliteli ekipmanlar ile gerçekleştiriyoruz. Hem yakıt tasarrufu hem de güvenli sürüş için bakımları fazlasıyla önemsiyoruz. Aracınızın yorgunluğunu atacak performans odaklı ürünler kullanıyoruz.

Hasar Onarım Hizmeti

ADL garantili özel servisi olarak hasarlı araçların zaman kaybı olmadan kusursuz bir işçilikle onarılıp en kısa sürede teslim etmeyi amaçlıyoruz. Hasarı uzun vadeli sıkıntısız bir şekilde ortadan kaldıracak çözümleri belirliyor, yol haritasına uygun şekilde hareket ediyoruz. Bu sayede hızlı sonuçlar alıyoruz.

Lastik ve Fren Kontrolleri

Aracınızın yol ile temasını sağlayan, aynı zamanda güvenlik noktasında büyük önem arz eden tüm noktaları titizlikle kontrol ediyoruz. Rot ayarı, balans, amortisör ve süspansiyon sistemi değişimlerini bilgisayarlı donanımlarımız sayesinde profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kaporta ve Boya Hizmeti

Aracınızda meydana gelen boya hasarlarına profesyonel yöntemlerle özel çözümler sunuyoruz. Herhangi bir ton farkı olmadan bilgisayar ile oluşturduğumuz boyalar ile uygulama gerçekleştiriyoruz. Montaj fabrikalarına sağlanan kaporta kalitelerine uygun malzemeler kullanıyoruz. Mutluluğu yakalamanızı sağlıyoruz.

2020 © Tüm Hakları Saklıdır - erbab-ı medya